Продукція > T91 > T910W-20K
T910W-20K
Виробник:
3296W-203 (T910W-20K) Резисторы
на замовлення 976 шт:
термін постачання 4 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис T910W-20K
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers, Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 20kΩ; 500mW; THT; ±10%; linear, Type of potentiometer: mounting, Kind of potentiometer: multiturn, Resistance: 20kΩ, Power: 0.5W, Mounting: THT, Tolerance: ±10%, Characteristics: linear, Track material: cermet, Potentiometer standard - inch: 3/8", Temperature coefficient: 100ppm/°C, Terminal pitch: 2.5mm, Body dimensions: 10x9.5x4.8mm, Number of mechanical turns: 28, Engineering PN: 64W; 67W; 3296W; T93YA, Operating temperature: -55...125°C, Control: vertical, Mechanical durability: 200 cycles.
Інші пропозиції T910W-20K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T910W-20K Виробник : SR Passives SR_Passives-T910.pdf Підстроювальний резистор, R = 20 кОм, К-сть обертів = 28, Розм = 10 x 9,5 x 4,8, Точн., % = 10, Підтип = багатоооборотний, Р, Вт = 0,5 Вт, Розт. рег. ел. = зверху, Тексп, °C = -55...+125, Тип монт. = Вивідний в одну лінію, ТКО, ppm/°C = 100,... Група това
кількість в упаковці: 50 шт
товару немає в наявності
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 20kΩ; 500mW; THT; ±10%; linear
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Resistance: 20kΩ
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Potentiometer standard - inch: 3/8"
Temperature coefficient: 100ppm/°C
Terminal pitch: 2.5mm
Body dimensions: 10x9.5x4.8mm
Number of mechanical turns: 28
Engineering PN: 64W; 67W; 3296W; T93YA
Operating temperature: -55...125°C