T910W-500K
T910W-500K SR PASSIVES
SR_Passives-T910.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 500kΩ; 3296W
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Resistance: 500kΩ
Manufacturer series: 3296W
Potentiometer standard - inch: 3/8"
на замовлення 1940 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Підстроювальний резистор, R = 500 кОм, К-сть обертів = 28, Точн., % = 10, Підтип = Багатооборотний, Розт. рег. ел. = зверху, Тексп, °C = -55...+125, Тип за вир. = T910W, Тип монт. = Вивідний, ТКО, ppm/°C = 200,... Група товару: Резистори Корпус: 3/8" Од. , кількість в упаковці: 100 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T910W-500K Виробник : SR Passives SR_Passives-T910 (1).pdf Підстроювальний резистор, R = 500 кОм, К-сть обертів = 28, Точн., % = 10, Підтип = Багатооборотний, Розт. рег. ел. = зверху, Тексп, °C = -55...+125, Тип за вир. = T910W, Тип монт. = Вивідний, ТКО, ppm/°C = 200,... Група товару: Резистори Корпус: 3/8" Од.