T92S7D12-110
T92S7D12-110 TE Connectivity / AMP
ENG_DS_1308242_T92_A2.pdf
Виробник: TE Connectivity / AMP
General Purpose Relays DPST-NO 30A 110VDC PWR PCB/PNL MNT RLY
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 110VDC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 15.5 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Contact Form: DPST-NO (2 Form A), Contact Rating (Current): 30 A, Switching Voltage: 600VAC - Max, Must Release Voltage: 11 VDC, Must Operate Voltage: 82.5 VDC, Operate Time: 15 ms, Release Time: 15 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class F, Approval Agency: CSA, TUV, UL, UR, VDE, Load - Max Switching: 18000VA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T92S7D12-110 T92S7D12-110 Виробник : TE Connectivity Potter & Brumfield Relays product-1393212-7.datasheet.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPST 30A 110V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 110VDC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 15.5 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Cadmium Oxide (AgCdO)
Contact Form: DPST-NO (2 Form A)
Contact Rating (Current): 30 A
Switching Voltage: 600VAC - Max
Must Release Voltage: 11 VDC
Must Operate Voltage: 82.5 VDC