Продукція > VISHAY > T93YA472KT20
T93YA472KT20
T93YA472KT20 VISHAY
t93.pdf
Виробник: VISHAY
Category: 3/8 inch multiturn THT trimmers
Description: Potentiometer: mounting; multiturn; 4.7kΩ; 500mW; THT; ±10%; 3296W
Type of potentiometer: mounting
Kind of potentiometer: multiturn
Resistance: 4.7kΩ
Power: 0.5W
Mounting: THT
Tolerance: ±10%
Manufacturer series: 3296W
Track material: cermet
Potentiometer standard - inch: 3/8"
на замовлення 694 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - T93YA472KT20 - TRIMMER, POT, 4K7, 23TURN, TH, tariffCode: 85334010, Produkthöhe: 9.8mm, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: SIP, Anzahl der Umdrehungen: 23Umdrehung(en), Form / Größe des Trimmers: 3/8 Inch Square, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Potentiometermontage: Through Hole, Qualifikation: -, Nennleistung: 500mW, Bahnwiderstand: 4.7kohm, MSL: -, Trimmer: Multi Turn, usEccn: EAR99, Netzsteckertyp: 0, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Einstellungsart: Top Adjust, Widerstandstoleranz: 10%, Temperaturkoeffizient: 100ppm/C, Produktlänge: 9.7mm, euEccn: NLR, Element-Material: Cermet, Produktpalette: T93 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0, directShipCharge: 25, SVHC: Lead.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T93YA472KT20 T93YA472KT20 Виробник : Vishay Sfernice t93.pdf Description: TRIMMER 4.7K OHM 0.5W PC PIN TOP
Packaging: Tube
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±10%
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.382" x 0.197" Face (9.70mm x 5.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 kOhms
Number of Turns: 23.0
на замовлення 160 шт:
Мінімальне замовлення: 3
T93YA472KT20 T93YA472KT20 Виробник : Vishay / Sfernice t93.pdf Trimmer Resistors - Through Hole 4.7Kohms 10%
на замовлення 404 шт:
Мінімальне замовлення: 3
tariffCode: 85334010
Produkthöhe: 9.8mm
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: SIP
Anzahl der Umdrehungen: 23Umdrehung(en)
Form / Größe des Trimmers: 3/8 Inch Square
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Potentiometermontage: Through Hole
Qualifikation: -
Nennleistung: 500mW
Bahnwiderstand: 4.7kohm
MSL: -
Trimmer: Multi Turn
usEccn: EAR99
Netzsteckertyp: 0
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Einstellungsart: Top Adjust
Widerstandstoleranz: 10%
Temperaturkoeffizient: 100ppm/C
Produktlänge: 9.7mm
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0
directShipCharge: 25
SVHC: Lead
T93YA472KT20 T93YA472KT20 Виробник : Vishay t93.pdf Res Cermet Trimmer 4.7K Ohm 10% 0.5W(1/2W) 21(Elec)/23(Mech)Turns 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Tube