T97D106K063HAA
T97D106K063HAA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10% 63V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 189 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 400mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.138" (3.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 63 V.
Інші пропозиції T97D106K063HAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97D106K063HAA T97D106K063HAA Виробник : Vishay Sprague t97.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 63 V
товару немає в наявності
T97D106K063HAA T97D106K063HAA Виробник : Vishay / Sprague VISH_S_A0008532219_1-2570258.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 63volts 10%