T97E156K050EBB
T97E156K050EBB Vishay / Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 50volts 10% E cs Conf COTS Fuse
на замовлення 268 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 15UF 10% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97E156K050EBB T97E156K050EBB Виробник : Vishay Sprague t97.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 50V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.299" L x 0.173" W (7.60mm x 4.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 350mOhm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.173" (4.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 478 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 50 V