T97E337K010EAA
T97E337K010EAA Vishay / Sprague
VISH_S_A0008532219_1-2570258.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 330uF 10volts 10% E cs Conf COTS Fuse
на замовлення 265 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції T97E337K010EAA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97E337K010EAA T97E337K010EAA Виробник : Vishay Sprague t97.pdf Description: CAP TANT 330UF 10V 10% 2917