T97F226M063ESA
T97F226M063ESA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 63V 20% 3024
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 63volts 20% F cs Conf COTS Fuse.
Інші пропозиції T97F226M063ESA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97F226M063ESA T97F226M063ESA Виробник : Vishay / Sprague t97-1763109.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 63volts 20% F cs Conf COTS Fuse