T97F336K050CAA
T97F336K050CAA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 33UF 10% 50V 3024
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: 3024 (7660 Metric)
Size / Dimension: 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: F
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 33UF 10% 50V 3024, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: 3024 (7660 Metric), Size / Dimension: 0.299" L x 0.236" W (7.60mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: F, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97F336K050CAA T97F336K050CAA Виробник : Vishay Sprague t97.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 50V 3024
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: F
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 464 шт:
Кількість Ціна
T97F336K050CAA T97F336K050CAA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 50volts 10% F cs Conf COTS Fuse