T97H107M040HSA
T97H107M040HSA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 100UF 20% 40V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.315" L x 0.260" W (8.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 40 V
на замовлення 1300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 40V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.315" L x 0.260" W (8.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 40 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97H107M040HSA T97H107M040HSA Виробник : Vishay Sprague t97.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 40V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: H
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 40 V
Кількість Ціна
T97H107M040HSA T97H107M040HSA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 100uF 40volts 20% H cs Conf COTS Fuse