T97N476K050CBB
T97N476K050CBB Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 10% 50V 3226
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: 3226 (8066 Metric)
Size / Dimension: 0.315" L x 0.260" W (8.00mm x 6.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Conformal Coated
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm
Manufacturer Size Code: N
Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 50 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 50V 3226, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: 3226 (8066 Metric), Size / Dimension: 0.315" L x 0.260" W (8.00mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Conformal Coated, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 150mOhm, Manufacturer Size Code: N, Height - Seated (Max): 0.268" (6.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 50 V.