T97R106M075LSA
T97R106M075LSA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 75V 20% 3024
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 75volts 20% R cs Conf COTS Fuse.
Інші пропозиції T97R106M075LSA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97R106M075LSA T97R106M075LSA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 75volts 20% R cs Conf COTS Fuse