T97R108K6R3CSA
T97R108K6R3CSA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 3024
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 6.3volts 10% R cs Conf COTS Fuse.
Інші пропозиції T97R108K6R3CSA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97R108K6R3CSA T97R108K6R3CSA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1000uF 6.3volts 10% R cs Conf COTS Fuse