T97R227K020ESA
T97R227K020ESA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 220UF 10% 20V 3024
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 20 volts 10%.
Інші пропозиції T97R227K020ESA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97R227K020ESA T97R227K020ESA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 220uF 20 volts 10%