T97Z476M050LZA
T97Z476M050LZA Vishay Sprague
t97.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 50V 20% 3024
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 50volts 20% Z cs Conf COTS Fuse.
Інші пропозиції T97Z476M050LZA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
T97Z476M050LZA T97Z476M050LZA Виробник : Vishay / Sprague t97.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 50volts 20% Z cs Conf COTS Fuse