Продукція > TAA > TAAC107K010G
TAAC107K010G
TAA_Series.pdf
Виробник:
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TAAC107K010G
Description: CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL, Tolerance: ±10%, Features: Wet Tantalum, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TAAC107K010G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAAC107K010G Виробник : KYOCERA AVX TAA_Series.pdf Description: CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.295" Dia x 0.681" L (7.50mm x 17.30mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 10 V