Продукція > TAA > TAAD226K050G
TAAD226K050G
TAA_Series.pdf
Код товару: 99856
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAAD226K050G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAAD226K050G Виробник : KYOCERA AVX TAA_Series.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 50V AXIAL
Tolerance: ±10%
Features: Wet Tantalum
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.354" Dia x 0.783" L (9.00mm x 19.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 50 V