Продукція > KYOCERA AVX > TACA107M004RTA
TACA107M004RTA
TACA107M004RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA107M004RTA TACA107M004RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TACA107M004RTA TACA107M004RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 1206 ESR=1Ohms 20%