Продукція > KYOCERA AVX > TACA107M004XTA
TACA107M004XTA
TACA107M004XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TACA107M004XTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA107M004XTA TACA107M004XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 4V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
TACA107M004XTA TACA107M004XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 100uF 1206 ESR=1Ohms 20%