Продукція > KYOCERA AVX > TACA157M002RTA
TACA157M002RTA
TACA157M002RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 20% 2V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 2 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 150UF 20% 2V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 2 V.
Інші пропозиції TACA157M002RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA157M002RTA TACA157M002RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2V 150uF 20%