Продукція > KYOCERA AVX > TACA336M010XTA
TACA336M010XTA
TACA336M010XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TACA336M010XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 10 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 1 ohm, A, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, isCanonical: N, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm, Produktlänge: 3.2mm, euEccn: NLR, Kapazität: 33µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 200mA, Produktpalette: TACmicrochip TAC Series, Hersteller-Größencode: A, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 1.6mm, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACA336M010XTA TACA336M010XTA Виробник : KYOCERA AVX 3673883.pdf Description: KYOCERA AVX - TACA336M010XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 33 µF, 10 V, 1206 [Metrisch 3216], ± 20%, 1 ohm, A
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch 3216]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1ohm
Produktlänge: 3.2mm
euEccn: NLR
Kapazität: 33µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 200mA
Produktpalette: TACmicrochip TAC Series
Hersteller-Größencode: A
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 1.6mm
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
TACA336M010XTA TACA336M010XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Active
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 736 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TACA336M010XTA TACA336M010XTA Виробник : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33UF 10V 20% A 1206