Продукція > AVX > TACH156M006RTA
TACH156M006RTA AVX
tac.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 6.3v 20% Tol 08 05 Case Size.
Інші пропозиції TACH156M006RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH156M006RTA TACH156M006RTA Виробник : AVX Corporation tac.pdf Description: CAP TANT 15UF 6.3V 20% 0805
товару немає в наявності
TACH156M006RTA TACH156M006RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 6.3v 20% Tol 08 05 Case Size