Продукція > KYOCERA AVX > TACH226K006RTA
TACH226K006RTA
TACH226K006RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 6.3V 0805
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm
Manufacturer Size Code: H
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 6.3V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.053" W (2.00mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm, Manufacturer Size Code: H, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TACH226K006RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH226K006RTA TACH226K006RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 10%
товару немає в наявності
TACH226K006RTA TACH226K006RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 22uF 10%