TACH336K004RTA
TACH336K004RTA AVX Corporation
tac.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 33UF 4V 10% 0805
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 4v 10% Tol 0805 Case Size.
Інші пропозиції TACH336K004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH336K004RTA TACH336K004RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 4v 10% Tol 0805 Case Size
товару немає в наявності
TACH336K004RTA TACH336K004RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 4v 10% Tol 0805 Case Size