Продукція > AVX > TACH336M004RTA
TACH336M004RTA AVX
tac.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 4v 20% Tol 0805 Case Size.
Інші пропозиції TACH336M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACH336M004RTA TACH336M004RTA Виробник : AVX Corporation tac.pdf Description: CAP TANT 33UF 4V 20% 0805
товару немає в наявності
TACH336M004RTA TACH336M004RTA Виробник : KYOCERA AVX tac.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 4v 20% Tol 0805 Case Size