Продукція > AVX > TACI106M006XTA
TACI106M006XTA
TACI106M006XTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 10uF 20% 1206 E SR= 5 mOhm
на замовлення 181 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: I, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Інші пропозиції TACI106M006XTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACI106M006XTA TACI106M006XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: I
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: I
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TACI106M006XTA TACI106M006XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 10uF 20% 1206 E SR= 5 mOhm