Продукція > AVX > TACJ106M004RTA
TACJ106M004RTA AVX
tac.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 4v 20% Tol 0603 Case Size.
Інші пропозиції TACJ106M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACJ106M004RTA TACJ106M004RTA Виробник : AVX Corporation tac.pdf Description: CAP TANT 10UF 4V 20% 0603
товару немає в наявності
TACJ106M004RTA TACJ106M004RTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 4v 20% Tol 0603 Case Size