Продукція > AVX > TACK104K016QTA
TACK104K016QTA
TACK104K016QTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .1uF 10% 0402 ESR = 40 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TACK104K016QTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK104K016QTA TACK104K016QTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .1uF 10% 0402 ESR = 40 Ohm