Продукція > KYOCERA AVX > TACK104M016QTA
TACK104M016QTA
TACK104M016QTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 20% 16V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 20% 16V 0402, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 40Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK104M016QTA TACK104M016QTA Виробник : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V .1uF 20% 0402 ES R = 40 Ohm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
TACK104M016QTA TACK104M016QTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 20% 16V 0402
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: K
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 16 V