TACK105M010PTA
TACK105M010PTA AVX Corporation
TAC.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1UF 20% 10V 0402
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1uF 20%.
Інші пропозиції TACK105M010PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK105M010PTA TACK105M010PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1uF 20%
товару немає в наявності
TACK105M010PTA TACK105M010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1uF 20%