Продукція > AVX > TACK474K010PTA
TACK474K010PTA AVX
TAC.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 86200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 10V 0402, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: K, Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm), Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TACK474K010PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK474K010PTA TACK474K010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 10% 10V 0402
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: K
Height - Seated (Max): 0.028" (0.70mm)
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TACK474K010PTA TACK474K010PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .47uF 10% 0402 ESR = 15 Ohms
товару немає в наявності
TACK474K010PTA TACK474K010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .47uF 10% 0402 ESR = 15 Ohm