Продукція > AVX > TACK474M010MTA
TACK474M010MTA
TACK474M010MTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .47uF 20% 0402 ESR = 15 Ohms
Написати відгук
Інші пропозиції TACK474M010MTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK474M010MTA TACK474M010MTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V .47uF 20% 0402 ESR = 15 Ohm