Продукція > AVX > TACK474M010PTA
TACK474M010PTA AVX
TAC.pdf
Виробник: AVX
SMD
на замовлення 172400 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.47uF 20%.
Інші пропозиції TACK474M010PTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACK474M010PTA TACK474M010PTA Виробник : AVX Corporation TAC.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 10V 20% 0402
товару немає в наявності
TACK474M010PTA TACK474M010PTA Виробник : AVX tac-776418.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.47uF 20%
товару немає в наявності
TACK474M010PTA TACK474M010PTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 0.47uF 20%