Продукція > KYOCERA AVX > TACL105K006RTA
TACL105K006RTA
TACL105K006RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 6.3V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 3270 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 6.3V 0603, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL105K006RTA TACL105K006RTA Виробник : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 6.3v 10% Tol 060 3 Case Size
Кількість Ціна
TACL105K006RTA TACL105K006RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 6.3V 0603
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 6.3 V