Продукція > KYOCERA AVX > TACL106M006XTA
TACL106M006XTA
TACL106M006XTA KYOCERA AVX
3673883.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - TACL106M006XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, TACmicrochip®, 10 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.85mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6ohm
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 65mA
Produktpalette: TACmicrochip TAC Series
Hersteller-Größencode: L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TACL106M006XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, TACmicrochip®, 10 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.85mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch 1608], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 20%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 6ohm, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 6.3V, Rippelstrom: 65mA, Produktpalette: TACmicrochip TAC Series, Hersteller-Größencode: L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (27-Jun-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL106M006XTA TACL106M006XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0603
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
на замовлення 229 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TACL106M006XTA TACL106M006XTA Виробник : KYOCERA AVX 3673883.pdf Description: KYOCERA AVX - TACL106M006XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, TACmicrochip®, 10 µF, 6.3 V, 0603 [Metrisch 1608], ± 20%
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.85mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 20%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 6.3V
Rippelstrom: 65mA
Hersteller-Größencode: L
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 490 шт:
Мінімальне замовлення: 6
TACL106M006XTA TACL106M006XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 10uF; 6.3VDC; SMD; L; 0603; ±20%; -55÷125°C; TAC
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 10µF
Operating voltage: 6.3V DC
Mounting: SMD
Case: L
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAC
на замовлення 288 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TACL106M006XTA TAC.pdf
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
товару немає в наявності
TACL106M006XTA TACL106M006XTA Виробник : Kyocera AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 6.3V 10uF 20%