Продукція > AVX > TACL225M004X
TACL225M004X
TACL225M004X AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 20%
на замовлення 202 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TACL225M004X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL225M004X TACL225M004X Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 4V 0603