Продукція > KYOCERA AVX > TACL226M004XTA
TACL226M004XTA
TACL226M004XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL226M004XTA TACL226M004XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 4 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TACL226M004XTA TACL226M004XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 22uF 20% 0603 ESR = 7.5 Ohm
на замовлення 129 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TACL226M004XTA TACL226M004XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 22uF; 4VDC; SMD; L; 0603; ±20%; -55÷125°C; TAC
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 22µF
Operating voltage: 4V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Manufacturer series: TAC
Operating temperature: -55...125°C