Продукція > KYOCERA AVX > TACL335M004RTA
TACL335M004RTA
TACL335M004RTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 4V 0603
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 4 V
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 4V 0603, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm, Manufacturer Size Code: L, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TACL335M004RTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL335M004RTA TACL335M004RTA Виробник : KYOCERA AVX TAC-3165391.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 4V 3.3uF 20%