Продукція > KYOCERA AVX > TACL474K010XTA
TACL474K010XTA
TACL474K010XTA KYOCERA AVX
TAC.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 10V 0603
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 7.5Ohm
Manufacturer Size Code: L
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - TACL474K010XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, TACmicrochip®, 0.47 µF, 10 V, 0603 [Metrisch: 1608], tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 0.85mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608], Baugröße: 603, rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: -, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.5ohm, Produktlänge: 1.6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 0.47µF, Spannung (DC): 10V, Rippelstrom: 58mA, Produktpalette: TAC, Hersteller-Größencode: L, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Name der Serie: TAC, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.85mm, SVHC: No SVHC (17-Jan-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL474K010XTA TACL474K010XTA Виробник : KYOCERA AVX AVXC-S-A0013884797-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: KYOCERA AVX - TACL474K010XTA - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, TACmicrochip®, 0.47 µF, 10 V, 0603 [Metrisch: 1608]
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 0.85mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 0603 [Metrisch: 1608]
Baugröße: 603
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: -
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 7.5ohm
Produktlänge: 1.6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 0.47µF
Spannung (DC): 10V
Rippelstrom: 58mA
Produktpalette: TAC
Hersteller-Größencode: L
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Name der Serie: TAC
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.85mm
SVHC: No SVHC (17-Jan-2023)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
TACL474K010XTA TACL474K010XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 10% 10V 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: L
Part Status: Active
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Мінімальне замовлення: 3
TACL474K010XTA TACL474K010XTA Виробник : KYOCERA AVX TAC.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0603 10V .47uF 10%