Продукція > AVX > TACL475K010FTA
TACL475K010FTA
TACL475K010FTA AVX
tac-776418.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 4.7uF 10% 0603 ESR = 6 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TACL475K010FTA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TACL475K010FTA TACL475K010FTA Виробник : KYOCERA AVX Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 4.7uF 10% 0603 E SR = 6 Ohm