TAG22T3-100B
TAG22T3-100B HellermannTyton
596_00007.pdf
Виробник: HellermannTyton
Wire Labels & Markers TAG22T3-100B
на замовлення 75 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X1.43" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 1.43" (25.4mm x 36.5mm)