TAG38T4-100B
TAG38T4-100B HellermannTyton
596-00011.pdf
Виробник: HellermannTyton
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X7.44" WHT
Packaging: Bulk
Color: White
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: Vinyl
Label Type: Self Laminating
Label Size: 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm)
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL SELF LAMINATNG 1X7.44" WHT, Packaging: Bulk, Color: White, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: Vinyl, Label Type: Self Laminating, Label Size: 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm), Part Status: Active.