TAJA104K035HNJ
TAJA104K035HNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA104K035HNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104K035HNJ TAJA104K035HNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA104K035HNJ TAJA104K035HNJ Виробник : AVX AVXC_S_A0011957049_1-2538439.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.10uF 10%