TAJA104K035R
TAJA104K035R KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA104K035R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104K035R TAJA104K035R Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 10%( 3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
на замовлення 4 шт:
TAJA104K035R