Продукція > KYOCERA AVX > TAJA104K050HNJ
TAJA104K050HNJ
TAJA104K050HNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 22Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 50V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 22Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAJA104K050HNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104K050HNJ TAJA104K050HNJ Виробник : AVX AVXC_S_A0011957049_1-2538439.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.10uF 10%
товару немає в наявності
TAJA104K050HNJ TAJA104K050HNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.10uF 10%