TAJA104K050RY
TAJA104K050RY KYOCERA AVX Components
cataloguetajcecc.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.1uF 50V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 125°C T/R
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104K050RY TAJA104K050RY Виробник : KYOCERA AVX Components cataloguetajcecc.pdf Cap Tant Solid 0.1uF 50V A CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 125°C T/R