TAJA104M035YNJ
TAJA104M035YNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.1uF 35V A CASE 20% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 24 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції TAJA104M035YNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104M035YNJ TAJA104M035YNJ Виробник : AVX Corporation TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 35V 20% 1206
товару немає в наявності
TAJA104M035YNJ TAJA104M035YNJ Виробник : AVX avx_taj_e-1158783.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.1uF 20%