Продукція > AVX > TAJA104M050HNJ
TAJA104M050HNJ
TAJA104M050HNJ AVX
AVXC_S_A0011957049_1-2538439.pdf
Виробник: AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.10uF 20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD tantalum capacitors, Description: Capacitor: tantalum; 0.1uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ, Type of capacitor: tantalum, Capacitance: 0.1µF, Operating voltage: 50V DC, Tolerance: ±20%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Operating temperature: -55...125°C, Case: A, Roll diameter max.: 180mm, ESR value: 22Ω, Manufacturer series: TAJ.
Інші пропозиції TAJA104M050HNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104M050HNJ TAJA104M050HNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.1uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Case: A
Roll diameter max.: 180mm
ESR value: 22Ω