Продукція > KYOCERA AVX > TAJA104M050RNJ
TAJA104M050RNJ
TAJA104M050RNJ Kyocera AVX
TAJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.10uF 20%
на замовлення 649 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 20% 50V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 22Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Інші пропозиції TAJA104M050RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA104M050RNJ Виробник : AVX TAJ.pdf
на замовлення 150000 шт:
TAJA104M050RNJ TAJA104M050RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 20% 50V 1206
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 22Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 50 V
товару немає в наявності
TAJA104M050RNJ TAJA104M050RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.1uF; 50VDC; SMD; A; 1206; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.1µF
Operating voltage: 50V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Operating temperature: -55...125°C
Case: A
Roll diameter max.: 180mm
ESR value: 22Ω