Продукція > KYOCERA AVX > TAJA105J016RNJ
TAJA105J016RNJ
TAJA105J016RNJ Kyocera AVX
TAJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 1uF 5% 1206 CASE A
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 5% 16V 1206, Tolerance: ±5%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TAJA105J016RNJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TAJA105J016RNJ TAJA105J016RNJ Виробник : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 16V A CASE 5% (3.2 X 1.6 X 1.6mm) Inward L SMD 3216-18 125°C T/R
товару немає в наявності
TAJA105J016RNJ TAJA105J016RNJ Виробник : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 5% 16V 1206
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 16 V